KALİMERO

KALİMERO
...ama bu haksızlık!!!

20 Ekim 2011 Perşembe

Strawberry' den Mail Var!!!


Sayın müşterimiz, 

Türkiye ye gönderimlerimizin sınırlı sayıda ürün ile başlamış olduğunu müjdelemek istiyoruz. Şimdilik gönderim yapılan ürün çeşidi sınırlı olmasına rağmen, ürün yelpazemiz her geçen gün yeni eklenenlerle artacak ve 600 den fazla marka, 30,000 çeşit ürün kataloğumuzun tamamını size sunuyor olacağız.
Yeniliklerimiz neler?
• Hiç bir zaman gümrükle işiniz olmayacak. Tüm vergiler tarafımızdan ödenip, ürünler özel kurye ile adresinize teslim edilecek.

• 150 Euro sınırı yok, tüm ürünlerinizin ithalatı yapılıp vergisi ödenmiş olarak teslimi yapılacak. Bundan sonra istediğiniz miktarda sipariş verebilirsiniz.
• Tüm vergilerin tarafımızdan ödenmesine ve fiyatlarımızda olacak küçük artışa rağmen, Türkiye'nin en ucuz kozmetik mağazası olmaya devam edeceğiz.
Neler aynı kalacak?
• ÜCRETSİZ GÖNDERİM. Tüm siparişler ÜCRETSİZ gönderilecek*
• Bağlılık indirimlerimiz eskiden olduğu gibi devam edecek. %10’a varan bağlılık indirimimizden faydalanmaya devam edeceksiniz.
• Daha fazla al, daha fazla kazan olanağımızla 6 ürüne kadar aynı anda sipariş vermeniz halinde ekstra %5 indirim almaya devam edeceksiniz.
Siz değerli müşterilerimize tekrar hizmet vermekten dolayı mutluyuz.
* Sadece parfüm içeren siparişlerde küçük bir miktar gönderi ücreti uygulanacaktır.

Nassı yani hani kozmetik tamamen yasaktı diye düşünürken Facebook grubunda bu açıklamayı okudum: "Strawberry ürünleri Türkiye'ye ithal ettikten sonra sizlere satacak. Herhalde burada bir irtibat firması kurdular. STRAWBERRY ESKİSİ GİBİ SİZE HONG KONG'DAN DİREKT SATIŞ YAPMAYACAK. Önce Türkiye'ye getirecek, oradan evlerinize gönderecek. İthalatçı olmuş. Yani bu haliyle diğer ithalatçı firmalardan farkı kalmamış. Ürünleri ithal ettiği için de fiyatlar uçmuş gitmiş."
Kısacası değişen bir şey yok şimdilik...

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder